KONST / Litografier / Litografi 17166056

nr 1716 6056

Ola Billgren

(1940-2001), Sverige

Litografi, Signerad, numrerad 5/90, daterad -70. Bildmått: 44x37 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm

Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 18:52:58

Ola Billgren

Läs mer om Ola Billgren